Elegant Flat Paulista Alameda Campinas Garagem , Pool, Ar Cod, Hotel

  • Gratis WiFi in de kamers
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Bar/ lounge
  • Airconditioning

Het comfortabele Elegant Flat Paulista Alameda Campinas Garagem, Pool, Ar Cod, Hotel São Paulo biedt accommodatie met wifi in de kamers binnen 5 minuten wandelen vanaf Shopping Cidade Sao Paulo. Gasten kunnen genieten van een privézwembad in het hotel met 9 kamers, dat binnen een paar straten van Ibirapuera park ligt.

De kamers van dit hotel bieden gasten TV met meerdere kanalen en gemakken zoals airconditioning. Sommige kamers beschikken over een douche.

U kunt genieten van de Italiaanse keuken in het Bacio di Latte, gelegen niet ver van Elegant Flat Paulista Alameda Campinas Garagem, Pool, Ar Cod, Hotel.

Dit hotel heeft een eersteklas ligging op amper 300 meter van Trianon-Masp metrostation en binnen handbereik van de Forasteiros Viagens. Elegant Flat Paulista Alameda Campinas Garagem, Pool, Ar Cod, São Paulo is gelegen op 9 minuten wandelafstand van het Cultureel Instituut van Itau en binnen 2 km afstand van Parque Ibirapuera. Het Vale do Anhangabaú bevindt zich binnen 2,1 km afstand van de accommodatie. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven Congonhas op 15 minuten rijden.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Elegant Flat Paulista Alameda Campinas Garagem , Pool, Ar Cod, Hotel São Paulo
Flat Hotel Com Cozinha No Wyndham Sp A Uma Quadra Da Avenida Paulista
Mobiele prijsaanbieding

Flat Hotel Com Cozinha No Wyndham Sp A Uma Quadra Da Avenida Paulista

8.8
Fantastisch 26 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 76 USD 68
per nacht
Avenida Paulista - Jardim Paulista
Mobiele prijsaanbieding

Avenida Paulista - Jardim Paulista

8.0
Heel goed 5 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 125 USD 113
per nacht
Av Paulista - Sp - Centro
Mobiele prijsaanbieding

Av Paulista - Sp - Centro

8.0
Heel goed 1 beoordeling
0 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    9 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    3,8 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • 24-uursreceptie
    • Versneld in- en uitchecken

    Eten

    • Bar/ lounge

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • 🌇
      Hoe ver is het stadscentrum van Elegant Flat Paulista Alameda Campinas Garagem , Pool, Ar Cod, Hotel?
      Het stadscentrum van São Paulo kan worden bereikt binnen 20 minuten lopen vanaf Elegant Flat Paulista Alameda Campinas Garagem , Pool, Ar Cod, Hotel.
    • Ligt Elegant Flat Paulista Alameda Campinas Garagem , Pool, Ar Cod, Hotel dicht bij de luchthaven?
      Elegant Flat Paulista Alameda Campinas Garagem , Pool, Ar Cod, Hotel ligt binnen 5 km van de luchthaven Congonhas en kan worden bereikt met 15-minuten rijden.
    • Is parkeren gratis bij Elegant Flat Paulista Alameda Campinas Garagem , Pool, Ar Cod, Hotel?
      Ja, bij Elegant Flat Paulista Alameda Campinas Garagem , Pool, Ar Cod, Hotel zijn er parkeerplaatsen gratis.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    9 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    3,8 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Elegant Flat Paulista Alameda Campinas Garagem , Pool, Ar Cod, Hotel São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten